Nebe je úžasné a je tam místo i pro tebe!

Důkazů, že nebe skutečně existuje, je více. O nebi se hodně píše v Bibli a někteří lidé tam dokonce byli „na návštěvě“, bylo jim dovoleno tam nahlédnout a ještě byli poslání zpátky, aby ostatním podali zprávu. Zásadní důkaz máš ale ve svém srdci – každý z nás se rodí s touhou po věčnosti a po dobrých věcech. Nenech tento hlas nikdy přehlušit soudobými světonázory, že po smrti nic není, není to pravda.

Jaké je nebe?

Nepředstavitelně nádherné. Bible sama píše o nebeských věcech takto: „Co oko nevidělo a ucho neslyšelo, co na lidská srdce nevstoupilo, …“ Nebe je místem blaženosti a naplnění každé lidské duše. Jde o místo, kde vládne spravedlnost, a které je plné radosti. Není zde trápení, těžkost, vina, bolest ani smrt. V nebi se žije věčně!

Člověk, který přijde do nebe je zcela při vědomí, jde o naprosté naplnění lidské bytosti. I nejlepší prožitek na zemi je pouze stínem toho, co je v nebi.

Příběhy lidí, kteří byli v nebi

Skutečné příběhy lidí, kteří se podívali do nebe (skrze zážitek blízké smrti, či tam byli vzati Pánem Bohem):
Svědectví o nebi (Alexander Barkóci)
Zážitky z nebe (Donna Rigney)
Jim zemřel a co viděl v nebi?

Percy Collett – PĚT A PŮL DNE V NEBI – ÚŽASNÉ svědectví Percy Colletta! Velmi detailní popis nebe! Je doplněno svědectvím i dalších lidí, kteří viděli nebe. Po přečtení uvidíte, že se váš život změnil! (PDF).

Gary Wood – Zemřel jsem a šel do NEBE – „Mrtvý muž vykládá svůj příběh o tom, jak se po autonehodě setkal s Ježíšem v nebi.“  (PDF)

Dean Braxton – V NEBI – Zážitek u Božího Trůnu – „Viděl jsem v Jeho očích, že tam chce mít všechny, všechny, kteří jsou ještě na této zemi. Nechtěl, aby ani jedna osoba zahynula a šla do pekla.“ (PDF).

Richard Eby – Vytržen do ráje – Eby byl profesor a gynekolog porodník s úspěšnou praxí. V roce 1972 vypadl z balkonu v Chicagu, což vedlo k jeho posmrtnému zážitku. (PDF)

Provozovatelem je spolek Dobrá zpráva pro ČR, IČ: 071 92 509, Přepeřská 1302, 511 01 Turnov, spis. zn. L 12286 u Krajského soudu v Hradci Králové.